Днес в 16 : 00 , ще се проведе първата тренировка на Ювентус за Новата 2010 година . На тренировъчната база във Виново днес отборът , ще се е събрере за да проведе първото си занимание за 2010 година и да започне подготовката за мача с Парма . На последната тренировка за 2009 година вчера отборът е провел обичайните си занимания , като Касерес , Киелини , Салихамиджич , Диего , Мело и Зебина са провели атлетически упражнения и занимания с топка под наблюдението на помощниците на Ферара . Якуинта е тренирал по индивидуална програма и неговото възстановяване върви много добре . Той по - късно се е присъединил към Буфон и Каморанези и е тренирал във фитнеса . След като последната тренировка пропуснаха играчите , които взеха участие в мача с Ал - Итихад , днес и те , ще са на разположение на Ферара за подготовката за мача с Парма .

В анкета на Tuttosport направена с играчите на Ювентус за играч на полусезона те са гласували за Джорджо Киелини , които е избран от съотборниците си за играч на 2009 година . Той се е преборил с конкуренцията на Маркизио , които е останал на второ място . Фелипе Мело и Тиаго са останали последни в класацията , като разочарованията на полусезона за Юве .
В анкета на Tuttosport направена с играчите на Ювентус за играч на полусезона те са гласували за Джорджо Киелини , които е избран от съотборниците си за играч на 2009 година . Той се е преборил с конкуренцията на Маркизио , които е останал на второ място . Фелипе Мело и Тиаго са останали последни в класацията , като разочарованията на полусезона за Юве .
Няма коментари:
Публикуване на коментар